Google Adwords Reklamları

Unutmayın! İnternet Reklamları Çok Önemlidir!

Dünyanın en iyi hizmetini siz veriyor olsanız da, reklam yapmıyorsanız bir anlamı yok. Bilinirliğinizi ve müşteri sayınızı arttırmak için bu iyi bir fırsat!

Öncelikle sosyal medyasız kalmayın. İlk zamanlar sosyal medyada yapılan reklamlar etkisizdi. Çünkü kullanıcının karşısına çıkan reklam; o kişinin ihtiyacı olmayan reklamlardı. Fakat şuan kişiselleştirilmiş reklamlar çıktığı için çok daha güzel sonuçlar alınıyor.

Mesela Google'da bir şey aradınız fiyatlarına baktınız, instagram ve facebook ta o ürünlerin reklamlarının döndüğünü göreceksiniz.

Ama unutmayın. Önce Google'da arıyorsunuz!
Bir şeye ihtiyacınız olduğunda google'da araştırma yaparsınız. İnstagram veya Facebook'ta değil. Sizce de Google'a reklam vermek, mantıklı değil midir?

Reklamın her türlüsünün mutlaka faydası vardır. Google'a verilen reklamın faydası kesinlikle olacaktır. Yapılan araştırmalara göre Google'a reklam veren kişiler, Oraya yatırdığı paranın 18 katına kadar geri dönüşünü sağlamaktadır.

Broşür bastırmak, katalog bastırıp dağıtmak ve afiş yapıştırmak için harcayacağınız paranın yarısını Google için harcadığınızda, oraya harcanacak paranın iki üç kat fazlasını kazanabilme imkanınız bulunuyor.

Detaylı bilgi için lütfen bize ulaşın!